Sociaal Dienstbetoon

Wegwijs in de wetgevingHoe bereid ik me het beste voor op een bezoek aan de controle-arts?
Komt mijn kind in aanmerking voor de verhoogde kinderbijslag?
Kan ik iets ondernemen als ik niet akkoord ben met een beslissing?
En wat zijn de gevolgen voor mijn tegemoetkoming als ik ga samenwonen?

Het zijn maar enkele vragen waarmee je terecht kan bij onze dienst Sociaal Dienstbetoon, Geserbu. Onze collega’s staan je bij met deskundig advies en informatie. Als lid van KVG doe je gratis een beroep op dit advies.

KVG-leden die niet akkoord gaan met een beslissing inzake kinderbijslag, tegemoetkomingen, VAPH,… en in beroep willen gaan bij de arbeidsrechtbank, kunnen bij ons aankloppen. Wij werken al jaren samen met  advocaten die ervaring in deze dossiers hebben. Als KVG-lid kan je rechtshulp aan een voordeeltarief krijgen als je via onze dienst in beroep gaat tegen een beslissing.

Je vindt een Geserbu-medewerker in al onze secretariaten:

Herman Janssens

Sociaal dienstbetoon AS

foto

herman.janssens@kvg.be

03 216 29 90

Martine Verschooten

Sociaal dienstbetoon Antwerpen-Mechelen

martine.verschooten@kvg.be

03 235 85 57

Miek Strubbe

Sociaal dienstbetoon Turnhout

miek.strubbe@kvg.be

014 40 33 60

Annelien Catteeu

Sociaal dienstbetoon West-Vlaanderen

annelien.catteeu@kvg.be

051 24 88 06

Ilse Van Vlimmeren

Sociaal dienstbetoon AS

foto

ilse.vanvlimmeren@kvg.be

03 216 29 90

Sanne Timmermans

Sociaal dienstbetoon Limburg

foto

sanne.timmermans@kvg.be

011 23 22 05

Francis Leemans

Sociaal dienstbetoon Vlaams-Brabant

socdienst.vlabra@kvg.be

016 23 51 61

Anita De Beukelaer

Sociaal dienstbetoon Antwerpen-Mechelen

anita.debeukelaer@kvg.be

03 235 85 57

Annemie Neujens

Sociaal dienstbetoon Oost-Vlaanderen

foto

annemie.neujens@kvg.be

09 227 34 41

Els Peeters

Sociaal dienstbetoon Vlaams-Brabant

socdienst.vlabra@kvg.be

016 23 51 61

Theme by Anders Norén