Contact



Hieronder vind je de contactgegevens van onze secretariaten.

Algemeen secretariaat

Potvlietlaan 5B
2600 Berchem

(tijdelijk adres owv verbouwingen aan ons kantoor)

03 216 29 90

post@kvg.be

Facebook KVG

Wie is wie?

Op al deze secretariaten en in alle deel-vzw’s en diensten staan heel wat mensen voor je klaar.

Benieuwd wie jou verder helpt?
Kijk dan naar onze Wie is wie!

Regiosecretariaat Antwerpen-Mechelen

Stenenbrug 96
2140 Borgerhout

03 235 85 57

antwerpen@kvg.be

www.kvg-antwerpenmechelen.be

Facebook KVG Antwerpen-Mechelen

Regiosecretariaat Turnhout

Korte Begijnenstraat 18
2300 Turnhout

014 40 33 60

turnhout@kvg.be

Facebook KVG regio Turnhout

Regiosecretariaat Oost-Vlaanderen

Dendermondesteenweg 565
9070 Destelbergen

09 227 34 41

oost-vlaanderen@kvg.be

Facebook KVG Oost-Vlaanderen

Regiosecretariaat Limburg

Rederijkersstraat 53
3500 Hasselt

011 23 22 05

limburg@kvg.be

Facebook KVG Limburg

Regiosecretariaat Vlaams-Brabant en Brussel

Tiensesteenweg 63
3010 Leuven

016 23 51 61

vlaams-brabant@kvg.be

www.kvg-vlaamsbrabant.be

Facebook KVG Vlaams-Brabant

Regiosecretariaat West-Vlaanderen

Peter Benoitstraat 15A
8800 Roeselare

051 24 88 06

west-vlaanderen@kvg.be

Facebook KVG West-Vlaanderen

Theme by Anders Norén