Wie is wie

KVG vzw

Ingrid Borré

Algemeen secretaris

foto

ingrid.borre@kvg.be

03 216 29 90

Herman Janssens

Sociaal dienstbetoon AS

foto

herman.janssens@kvg.be

03 216 29 90

Sophie Willekens

Stafmedewerker

foto

sophie.willekens@kvg.be

03 216 29 90

Ilse Van Vlimmeren

Sociaal dienstbetoon AS

foto

ilse.vanvlimmeren@kvg.be

03 216 29 90

Els Demeulenaere

SOS Vrijwilligers

foto

els.demeulenaere@kvg.be

03 216 29 90

KVG-Vorming – Nationaal

Marc Kempen

Directeur KVG-Vorming

marc.kempen@kvg.be

03 216 29 90

Veronique Michel

Stafmedewerker

veronique.michel@kvg.be

03 216 29 90

Lief Vanbael

Stafmedewerker

foto

lief.vanbael@kvg.be

03 216 29 90

Inge Huysmans

Coördinator vereniging

inge.huysmans@kvg.be

03 216 29 90

Kelly Van Tricht

Stafmedewerker

kelly.vantricht@kvg.be

03 216 29 90

Peter Sackx

Layout

peter.sackx@kvg.be

03 216 29 90

Griet Reyniers

Coördinator vrije tijd

griet.reyniers@kvg.be

0494 64 19 58

03 216 29 90

Zé Vandenhoeck

Stafmedewerker

ze.vandenhoeck@kvg.be

03 216 29 90

Administratie

Jill Lorrentop

Coördinator administratie en boekhouding

jill.lorrentop@kvg.be

03 216 29 90

Luc Wegge

Personeelsdienst

luc.wegge@kvg.be

03 216 29 90

Christel Mampaey

Administratief medewerker ledenbeweging

foto

christel.mampaey@kvg.be

03 216 29 90

Martine Frederix

Administratief medewerker boekhouding

foto

martine.frederix@kvg.be

03 216 29 90

Regio Antwerpen-Mechelen

Joris Kun

Stafmedewerker vereniging Antwerpen-Mechelen

joris.kun@kvg.be

03 235 85 57

Liese Van Loy

Vrijetijdstrajectbegeleiding Antwerpen-Mechelen

liese.vanloy@kvg.be

03 235 85 57

Bjorn De Waele

Stafmedewerker vrije tijd Antwerpen-Mechelen

Bjorn.dewaele@kvg.be

03 235 85 57

Anita De Beukelaer

Sociaal dienstbetoon Antwerpen-Mechelen

foto

anita.debeukelaer@kvg.be

03 235 85 57

Gerda Boey

Stafmedewerker vrije tijd Antwerpen-Mechelen

gerda.boey@kvg.be

0472 61 43 46

03 235 85 57

Martine Verschooten

Sociaal dienstbetoon Antwerpen-Mechelen

foto

martine.verschooten@kvg.be

03 235 85 57

Regio Limburg

Jelle Sidarow

Stafmedewerker vereniging Limburg
in bevallingsrust

jelle.sidarow@kvg.be

011 23 22 05

Sylvia Huybrechts

Stafmedewerker vrije tijd Limburg

foto

sylvia.huybrechts@kvg.be

011 23 22 05

Sanne Timmermans

Sociaal dienstbetoon Limburg

foto

sanne.timmermans@kvg.be

011 23 22 05

Hannelore Dewil

Stafmedewerker vereniging & vrije tijd Limburg

hannelore.dewil@kvg.be

011 23 22 05

Nicole Bervoets

Administratief medewerker Limburg

nicole.bervoets@kvg.be

011 23 22 05

Rebekka Holtzem

Stafmedewerker vrije tijd Limburg

rebekka.holtzem@kvg.be

011 23 22 05

Martine Claesen

Administratief medewerker Limburg

martine.claesen@kvg.be

011 23 22 05

Regio Oost-Vlaanderen

Lieven Jacobs

Stafmedewerker vereniging Oost-Vlaanderen

foto

lieven.jacobs@kvg.be

0471 61 41 03

09 227 34 41

Hans Van Erdeghem

Stafmedewerker oprichten nieuwe afdelingen Oost-Vlaanderen

hans.vanerdeghem@kvg.be

09 227 34 41

Liesbeth De Vos

Stafmedewerker vereniging & vrije tijd Oost-Vlaanderen

liesbeth.devos@kvg.be

0460 95 24 04

09 227 34 41

Annemie Neujens

Sociaal dienstbetoon Oost-Vlaanderen

foto

annemie.neujens@kvg.be

09 227 34 41

Tom Danssaert

Stafmedewerker vrije tijd Oost-Vlaanderen

tom.danssaert@kvg.be

09 227 34 41

Regio Turnhout

Lore Stessens

Stafmedewerker vereniging Turnhout

lore.stessens@kvg.be

014 40 33 62

Miek Strubbe

Sociaal dienstbetoon Turnhout

miek.strubbe@kvg.be

014 40 33 60

Annick Loos

Stafmedewerker vrije tijd Turnhout

annick.loos@kvg.be

014 40 33 61

Liese Van Loy

Stafmedewerker vrije tijd Turnhout

liese.vanloy@kvg.be

014 40 33 63

Regio Vlaams-Brabant en Brussel

Paul Arnauts

Stafmedewerker vereniging Vlaams-Brabant

paul.arnauts@kvg.be

0478 52 06 12

016 23 51 61

Francis Leemans

Sociaal dienstbetoon Vlaams-Brabant

foto

francis.leemans@kvg.be

016 23 51 61

Sarah Bosmans

Stafmedewerker vrije tijd Vlaams-Brabant

foto

sarah.bosmans@kvg.be

0478 28 70 06

016 23 51 61

Els Peeters

Sociaal dienstbetoon Vlaams-Brabant

foto

els.peeters@kvg.be

016 23 51 61

Gwen Dekeuleneer

Stafmedewerker vrije tijd Vlaams-Brabant

gwen.dekeuleneer@kvg.be

016 23 51 61

Regio West-Vlaanderen

Flore Deprez

Stafmedewerker vereniging West-Vlaanderen

flore.deprez@kvg.be

051 24 88 06

Annelien Catteeu

Sociaal dienstbetoon West-Vlaanderen

annelien.catteeu@kvg.be

051 24 88 06

Elke Sohier

Stafmedewerker nieuwe afdelingen oprichten West-Vlaanderen

elke.sohier@kvg.be

051 24 88 06

Geert Vantournhout

Stafmedewerker vrije tijd West-Vlaanderen

geert.vantournhout@kvg.be

0475 68 27 01

051 24 88 06

Absoluut vzw

Lien Van de Wiel

Algemeen coördinator

lien.vandewiel@absoluutvzw.be

0478 81 79 55

03 259 08 85

Dorien Boonen

Helpdesk- en redactiemedewerkster

dorien.boonen@absoluutvzw.be

03 259 08 85

Nele Bultynck

Coach West-Vlaanderen

nele.bultynck@absoluutvzw.be

0478 81 79 64

Marijke De Weweire

Coach Oost-Vlaanderen

marijke.deweweire@absoluutvzw.be

0472 04 46 68

Annelies Noppen

Coach Vlaams-Brabant en Antwerpen

annelies.noppen@absoluutvzw.be

0478 81 79 66

Sarah Verdonck

Coach Kempen

sarah.verdonck@absoluutvzw.be

0478 81 79 72

Inge Wouters

Coördinator dienstverlening

inge.wouters@absoluutvzw.be

0471 21 31 25

03 259 08 85

Sara Veys

Infolijn

sara.veys@absoluutvzw.be

03 259 08 85

Tine Clinckemaillie

Coach West-Vlaanderen

tine.clinckemaillie@absoluutvzw.be

0495 70 63 55

Brenda Lorrentop

Coach Antwerpen

brenda.lorrentop@absoluutvzw.be

0471 86 28 07

Tabitha Pultijn

Coach Oost-Vlaanderen

tabitha.pultijn@absoluutvzw.be

0479 67 34 71

Eve Wanseele

Coach Limburg

eve.wanseele@absoluutvzw.be

0472 04 47 24

Lieve Devlies

Communicatie en externe relaties

lieve.devlies@absoluutvzw.be

0478 81 79 59

056 23 70 31

Delphine Vanderbeken

Administratief medewerkster

administratie@absoluutvzw.be

056 23 70 31

Ingrid Cuyx

Coach Limburg en regio Geel

ingrid.cuyx@absoluutvzw.be

0471 79 10 26

Arjan Meert

Coach Vlaams-Brabant en Antwerpen

arjan.meert@absoluutvzw.be

0472 77 22 42

Sofie Van Ginderen

Coach Noord-Antwerpen en Kempen

sofie.vanginderen@absoluutvzw.be

0472 31 36 60

Gezin en Handicap

Lief Vanbael

Coördinator

foto

lief.vanbael@kvg.be

03 216 29 90

Kris Van Segbroeck

Stafmedewerker

foto

kris.vansegbroeck@kvg.be

03 216 29 90

Katleen Joos

Stafmedewerker

foto

katleen.joos@kvg.be

03 216 29 90

Rosie Roothans

Stafmedewerker

foto

rosie.roothans@kvg.be

03 216 29 90

Theme by Anders Norén