Wie is wie

KVG vzw

Ingrid Borré

Algemeen secretaris

foto

ingrid.borre@kvg.be

03 216 29 90

Pieter Desmedt

Project Vraagwijzer

pieter.desmedt@kvg.be

03 216 29 90

Herman Janssens

Sociaal dienstbetoon AS

herman.janssens@kvg.be

03 216 29 90

Peter Graff

Stafmedewerker

peter.graff@kvg.be

03 216 29 90

Ianthe Hertecant

Project Vraagwijzer

 

ianthe.hertecant@kvg.be

016 23 51 61

Ilse Van Vlimmeren

Sociaal dienstbetoon AS

ilse.vanvlimmeren@kvg.be

03 216 29 90

Marlies Muyshondt

SOS Vrijwilligers

marlies.muyshondt@kvg.be

03 216 29 90

Lisa Baert

Project Vraagwijzer

lisa.baert@kvg.be

03 216 29 90

Kim Van Ham

SOS Vrijwilligers

kim.vanham@kvg.be

03 216 29 90

KVG-Vorming – Nationaal

Marc Kempen

Directeur KVG-Vorming

marc.kempen@kvg.be

03 216 29 90

Veronique Michel

Stafmedewerker

veronique.michel@kvg.be

03 216 29 90

Zé Vandenhoeck

Stafmedewerker

ze.vandenhoeck@kvg.be

03 216 29 90

Sophie Willekens

Directeur KVG-Vorming

sophie.willekens@kvg.be

03 216 29 90

Chloë Bastin

Stafmedewerker

chloe.bastin@kvg.be

03 216 29 90

Lief Vanbael

Stafmedewerker

foto

lief.vanbael@kvg.be
03 216 29 90

Gwen Dekeuleneer

Coördinator vrije tijd

gwen.dekeuleneer@kvg.be

03 216 29 90

Kelly Van Tricht

Stafmedewerker

kelly.vantricht@kvg.be

03 216 29 90

Peter Sackx

Layout

peter.sackx@kvg.be

03 216 29 90

Administratie

Jill Lorrentop

Coördinator administratie en boekhouding

jill.lorrentop@kvg.be

03 216 29 90

Luc Wegge

Personeelsdienst

luc.wegge@kvg.be

03 216 29 90

Christel Mampaey

Administratief medewerker ledenbeweging

foto

christel.mampaey@kvg.be

03 216 29 90

Martine Frederix

Administratief medewerker boekhouding

foto

martine.frederix@kvg.be

03 216 29 90

Regio Antwerpen-Mechelen

Lotte Van Gorp

Stafmedewerker vereniging Antwerpen-Mechelen

lotte.vangorp@kvg.be

03 235 85 57

Bjorn De Waele

Stafmedewerker vrije tijd Antwerpen-Mechelen

Bjorn.dewaele@kvg.be

03 235 85 57

Anita De Beukelaer

Sociaal dienstbetoon Antwerpen-Mechelen

anita.debeukelaer@kvg.be

03 235 85 57

Gerda Boey

Stafmedewerker vrije tijd Antwerpen-Mechelen

gerda.boey@kvg.be

0472 61 43 46

03 235 85 57

Martine Verschooten

Sociaal dienstbetoon Antwerpen-Mechelen

martine.verschooten@kvg.be

03 235 85 57

Regio Limburg

Jelle Sidarow

Stafmedewerker vereniging & vrije tijd Limburg

jelle.sidarow@kvg.be

011 23 22 04

Sanne Timmermans

Sociaal dienstbetoon Limburg

foto

sanne.timmermans@kvg.be

011 23 22 04

Hannelore Dewil

Stafmedewerker vereniging & vrije tijd Limburg

hannelore.dewil@kvg.be

011 23 22 04

Nicole Bervoets

Administratief medewerker Limburg

nicole.bervoets@kvg.be

011 23 22 04

Martine Claesen

Administratief medewerker Limburg

martine.claesen@kvg.be

011 23 22 04

Regio Oost-Vlaanderen

Lieven Jacobs

Stafmedewerker vereniging Oost-Vlaanderen

foto

lieven.jacobs@kvg.be

0471 61 41 03

09 227 34 41

Annemie Neujens

Sociaal dienstbetoon Oost-Vlaanderen

foto

annemie.neujens@kvg.be

09 227 34 41

Hans Van Erdeghem

Stafmedewerker vereniging en vrije tijd Oost-Vlaanderen

hans.vanerdeghem@kvg.be

09 227 34 41

Regio Turnhout

Lore Stessens

Stafmedewerker vereniging Turnhout

lore.stessens@kvg.be

014 40 33 62

Miek Strubbe

Sociaal dienstbetoon Turnhout

miek.strubbe@kvg.be

014 40 33 60

Annick Loos

Stafmedewerker vrije tijd Turnhout

annick.loos@kvg.be

014 40 33 61

Liese Van Loy

Stafmedewerker vrije tijd Turnhout

liese.vanloy@kvg.be

014 40 33 63

Regio Vlaams-Brabant en Brussel

Paul Arnauts

Stafmedewerker vereniging Vlaams-Brabant

paul.arnauts@kvg.be

0478 52 06 12

016 23 51 61

Lien Zwysen

Stafmedewerker vrije tijd Vlaams-Brabant

lien.zwysen@kvg.be

016 23 51 61

 

Sarah Bosmans

Stafmedewerker vrije tijd Vlaams-Brabant

foto

sarah.bosmans@kvg.be

0478 28 70 06

016 23 51 61

Francis Leemans

Sociaal dienstbetoon Vlaams-Brabant

socdienst.vlabra@kvg.be

016 23 51 61

Lien De Wit

Stafmedewerker vrije tijd Vlaams-Brabant

lien.dewit@kvg.be

016 23 51 61

Els Peeters

Sociaal dienstbetoon Vlaams-Brabant

socdienst.vlabra@kvg.be

016 23 51 61

 

Regio West-Vlaanderen

Lieze Delplace

Stafmedewerker vereniging West-Vlaanderen

lieze.delplace@kvg.be

051 24 88 06

Lieselotte Talloen

Sociaal dienstbetoon West-Vlaanderen

lieselotte.talloen@kvg.be

051 24 88 06

Elke Sohier

Stafmedewerker vrije tijd West-Vlaanderen

elke.sohier@kvg.be

051 24 88 06

Geert Vantournhout

Stafmedewerker vrije tijd West-Vlaanderen

geert.vantournhout@kvg.be

0475 68 27 01

051 24 88 06

Absoluut vzw

Lien Van de Wiel

Algemeen coördinator

lien.vandewiel@absoluutvzw.be

03 259 08 85

Leander Depypere

Communicatiemedewerker

leander.depypere@absoluutvzw.be

0487 17 51 01

Nele Bultynck

Coach West-Vlaanderen

nele.bultynck@absoluutvzw.be

03 259 08 85

Marijke De Weweire

Coach Oost-Vlaanderen

marijke.deweweire@absoluutvzw.be

03 259 08 85

Annelies Noppen

Coach Vlaams-Brabant en Antwerpen

annelies.noppen@absoluutvzw.be

03 259 08 85

Sarah Verdonck

Coach Kempen

sarah.verdonck@absoluutvzw.be

03 259 08 85

Inge Wouters

Coördinator dienstverlening

inge.wouters@absoluutvzw.be

03 259 08 85

Sara Veys

Infolijn

sara.veys@absoluutvzw.be

03 259 08 85

Tine Clinckemaillie

Coach West-Vlaanderen

tine.clinckemaillie@absoluutvzw.be

03 259 08 85

Brenda Lorrentop

Coach Antwerpen

brenda.lorrentop@absoluutvzw.be

03 259 08 85

Tabitha Pultijn

Coach Oost-Vlaanderen

tabitha.pultijn@absoluutvzw.be

03 259 08 85

Eve Wanseele

Coach Limburg

eve.wanseele@absoluutvzw.be

03 259 08 85

Lieve Devlies

Coördinator communicatie en administratie

lieve.devlies@absoluutvzw.be

03 259 08 85

Delphine Vanderbeken

Administratief medewerkster

administratie@absoluutvzw.be

03 259 08 85

Ingrid Cuyx

Coach Limburg en regio Geel

ingrid.cuyx@absoluutvzw.be

03 259 08 85

Arjan Meert

Coach Vlaams-Brabant en Antwerpen

arjan.meert@absoluutvzw.be

03 259 08 85

Sofie Van Ginderen

Coach Noord-Antwerpen en Kempen

sofie.vanginderen@absoluutvzw.be

03 259 08 85

Lies Ooms

Coach Limburgse Kempen

lies.ooms@absoluutvzw.be

03 259 08 85

Gezin en Handicap

Lief Vanbael

Coördinator

foto

lief.vanbael@kvg.be

03 216 29 90

Katleen Joos

Stafmedewerker

foto

katleen.joos@kvg.be

03 216 29 90

Pieter Desmedt

Stafmedewerker

pieter.desmedt@kvg.be

03 216 29 90

Lieve Hermans

Stafmedewerker

foto

lieve.hermans@kvg.be

03 216 29 90

Theme by Anders Norén