Vanaf 1 juli 2020 is het weer mogelijk voor onze afdelingen om activiteiten te organiseren. Uiteraard zijn er nog wel heel wat maatregelen van kracht. Zo blijven de afstands- en de hygiëneregels steeds van kracht. Waar mogelijk vragen we ook om activiteiten zo veel mogelijk in de open lucht te organiseren.
Daarnaast zijn er ook nog beperkingen op het aantal deelnemers per activiteit:

  • Jeugdkampen en speelpleinwerkingen, in een bubbel van max. 50 personen.
  • Bestuursvergaderingen, met groepen die niet groter zijn dan 20 personen.
  • Activiteiten in groepsverband met groepen die niet groter zijn dan 20 personen.

Coronagids

Om onze vrijwilligers te ondersteunen in het organiseren van activiteiten maakten we een heuse ‘coronagids’ op maat van onze afdelingen. Deze coronagids kan je terugvinden op Intranet, onder het luik afdelingswerking, of door gewoonweg hier te klikken.

Zit je toch nog met vragen omtrent de veiligheid van je deelnemers (of jezelf)? Laat het ons weten op vorming@kvg.be of vraag het na bij je regionale secretariaat.