Wie is wie

KVG vzw


Ingrid Borré

Algemeen secretaris

E-mailadresingrid.borre@kvg.be

Telefoon03 216 29 90

Peter Graff

Beleidsmedewerker

E-mailadrespeter.graff@kvg.be

Telefoon03 216 29 90

Herman Janssens

Sociaal dienstbetoon

E-mailadresherman.janssens@kvg.be

Telefoon03 216 29 90

Ilse Van Vlimmeren

Sociaal dienstbetoon

E-mailadresilse.vanvlimmeren@kvg.be

Telefoon03 216 29 90

Marlies Muyshondt

SOS Vrijwilligers

E-mailadresmarlies.muyshondt@kvg.be

Telefoon03 216 29 90

Kim Van Ham

SOS Vrijwilligers

E-mailadreskim.vanham@kvg.be

Telefoon03 216 29 90

Ianthe Hertecant

Vraagwijzer

E-mailadresianthe.hertecant@kvg.be

Telefoon03 216 29 90

Lisa Baert

Vraagwijzer

E-mailadreslisa.baert@kvg.be

Telefoon03 216 29 90


KVG-Vorming vzw


Sophie Willekens

Directeur

E-mailadressophie.willekens@kvg.be

Telefoon03 216 29 90

Gwen Dekeuleneer

Coördinator vrije tijd

E-mailadresgwen.dekeuleneer@kvg.be

Telefoon03 216 29 90

Veronique Michel

Stafmedewerker

E-mailadresveronique.michel@kvg.be

Telefoon03 216 29 90

Chloë Bastin

Stafmedewerker

E-mailadreschloe.bastin@kvg.be

Telefoon03 216 29 90

Kelly Van Tricht

Stafmedewerker

E-mailadreskelly.vantricht@kvg.be

Telefoon03 216 29 90

Zé Vandenhoeck

Stafmedewerker

E-mailadresze.vandenhoeck@kvg.be

Telefoon03 216 29 90

Lief Vanbael

Stafmedewerker

E-mailadreslief.vanbael@kvg.be

Telefoon03 216 29 90

Peter Sackx

Lay-out

E-mailadrespeter.sackx@kvg.be

Telefoon03 216 29 90

Administratie


Jill Lorrentop

Coördinator administratie en boekhouding

E-mailadresjill.lorrentop@kvg.be

Telefoon03 216 29 90

Christel Mampaey

Ledenbeweging

E-mailadreschristel.mampaey@kvg.be

Telefoon03 216 29 90

Martine Frederix

Boekhouding

E-mailadresmartine.frederix@kvg.be

Telefoon03 216 29 90

Luc Wegge

Personeelsdienst

E-mailadresluc.wegge@kvg.be

Telefoon03 216 29 90

KVG Antwerpen-Mechelen


Pieter Desmedt

Verenigingswerker

E-mailadrespieter.desmedt@kvg.be

Telefoon03 235 85 57

Bjorn De Waele

Vrijetijdswerker

E-mailadresbjorn.dewaele@kvg.be

Telefoon03 235 85 57

Gerda Boey

Vrijetijdswerker

E-mailadresgerda.boey@kvg.be

Telefoon03 235 85 57

Martine Verschooten

Sociaal dienstbetoon

E-mailadresmartine.verschooten@kvg.be

Telefoon03 235 85 57

Anita De Beukelaer

Sociaal dienstbetoon

E-mailadresanita.debeukelaer@kvg.be

Telefoon03 235 85 57

KVG Limburg


Jelle Sidarow

Verenigingswerker

E-mailadresjelle.sidarow@kvg.be

Telefoon011 23 22 04

Hannelore Dewil

Vrijetijdswerker

E-mailadreshannelore.dewil@kvg.be

Telefoon011 23 22 04

Ulrike Bynens

Vrijetijdswerker

E-mailadresulrike.bynens@kvg.be

Telefoon011 23 22 04

Sanne Timmermans

Sociaal dienstbetoon

E-mailadressanne.timmermans@kvg.be

Telefoon011 23 22 04

Nicole Bervoets

Administratie

E-mailadresnicole.bervoets@kvg.be

Telefoon011 23 22 04

Martine Claesen

Administratie

E-mailadresmartine.claesen@kvg.be

Telefoon011 23 22 04

KVG Oost-Vlaanderen


Lieven Jacobs

Verenigingswerker

E-mailadreslieven.jacobs@kvg.be

Telefoon09 227 34 41

GSM0471 61 41 03

Hans Van Erdeghem

Verenigings- en vrijetijdswerker

E-mailadreshans.vanerdeghem@kvg.be

Telefoon09 227 34 41

GSM0477 84 46 74

Elien De Vlieghere

Vrijetijdswerker

E-mailadreselien.devlieghere@kvg.be

Telefoon09 227 34 41

GSM0497 60 19 57

Annemie Neujens

Sociaal dienstbetoon

E-mailadresannemie.neujens@kvg.be

Telefoon09 227 34 41

KVG regio Turnhout


Lore Stessens

Verenigingswerker

E-mailadreslore.stessens@kvg.be

Telefoon014 40 33 62

Annick Loos

Vrijetijdswerker

E-mailadresannick.loos@kvg.be

Telefoon014 40 33 61

Liese Van Loy

Vrijetijdswerker

E-mailadresliese.vanloy@kvg.be

Telefoon014 40 33 63

Miek Strubbe

Sociaal dienstbetoon

E-mailadresmiek.strubbe@kvg.be

Telefoon014 40 33 60

KVG Vlaams-Brabant en Brussel


Paul Arnauts

Verenigingswerker

E-mailadrespaul.arnauts@kvg.be

Telefoon016 23 51 61

GSM0478 52 06 12

Sien Debot

Verenigingswerker

E-mailadressien.debot@kvg.be

Telefoon016 23 51 61

Lien De Wit

Vrijetijdswerker

E-mailadreslien.dewit@kvg.be

Telefoon016 23 51 61

Lien Zwysen

Vrijetijdswerker

E-mailadreslien.zwysen@kvg.be

Telefoon016 23 51 61

Sarah Bosmans

Vrijetijdswerker

E-mailadressarah.bosmans@kvg.be

Telefoon016 23 51 61

Els Peeters

Sociaal dienstbetoon

E-mailadressocdienst.vlabra@kvg.be

Telefoon016 23 51 61

Francis Leemans

Sociaal dienstbetoon

E-mailadressocdienst.vlabra@kvg.be

Telefoon016 23 51 61

KVG West-Vlaanderen


Lieze Delplace

Verenigingswerker

E-mailadreslieze.delplace@kvg.be

Telefoon051 24 88 06

Elke Sohier

Vrijetijdswerker

E-mailadreselke.sohier@kvg.be

Telefoon051 24 88 06

Geert Vantournhout

Vrijetijdswerker

E-mailadresgeert.vantournhout@kvg.be

Telefoon051 24 88 06

Lieselotte Talloen

Sociaal dienstbetoon

E-mailadreslieselotte.talloen@kvg.be

Telefoon051 24 88 06

Absoluut vzw


Lien Van de Wiel

Algemeen coördinator

E-mailadreslien.vandewiel@absoluutvzw.be

Telefoon03 259 08 85

Inge Wouters

Coördinator dienstverlening

E-mailadresinge.wouters@absoluutvzw.be

Telefoon03 259 08 85

Lieve Devlies

Coördinator communicatie en administratie

E-mailadreslieve.devlies@absoluutvzw.be

Telefoon03 259 08 85

Leander Depypere

Communicatie

E-mailadresleander.depypere@absoluutvzw.be

Telefoon03 259 08 85

GSM0487 17 51 01

Sara Veys

Infolijn

E-mailadressara.veys@absoluutvzw.be

Telefoon03 259 08 85

Delphine Vanderbeken

Administratie

E-mailadresadministratie@absoluutvzw.be

Telefoon03 259 08 85

Nele Bultynck

Coach West-Vlaanderen

E-mailadresnele.bultynck@absoluutvzw.be

Telefoon03 259 08 85

Tine Clinckemaillie

Coach West-Vlaanderen

E-mailadrestine.clinckemaillie@absoluutvzw.be

Telefoon03 259 08 85

Marijke De Weweire

Coach Oost-Vlaanderen

E-mailadresmarijke.deweweire@absoluutvzw.be

Telefoon03 259 08 85

Tabitha Pultijn

Coach Oost-Vlaanderen

E-mailadrestabitha.pultijn@absoluutvzw.be

Telefoon03 259 08 85

Annelies Noppen

Coach Vlaams-Brabant en Antwerpen

E-mailadresannelies.noppen@absoluutvzw.be

Telefoon03 259 08 85

Arjan Meert

Coach Vlaams-Brabant en Antwerpen

E-mailadresarjan.meert@absoluutvzw.be

Telefoon03 259 08 85

Brenda Lorrentop

Coach Antwerpen

E-mailadresbrenda.lorrentop@absoluutvzw.be

Telefoon03 259 08 85

Sofie Van Ginderen

Coach Noord-Antwerpen en Kempen

E-mailadressofie.vanginderen@absoluutvzw.be

Telefoon03 259 08 85

Ingrid Cuyx

Coach Limburg en regio Geel

E-mailadresingrid.cuyx@absoluutvzw.be

Telefoon03 259 08 85

Eve Wanseele

Coach Limburg

E-mailadreseve.wanseele@absoluutvzw.be

Telefoon03 259 08 85

Sarah Verdonck

Coach Kempen

E-mailadressarah.verdonck@absoluutvzw.be

Telefoon03 259 08 85

Lies Ooms

Coach Limburgse Kempen

E-mailadreslies.ooms@absoluutvzw.be

Telefoon03 259 08 85

Gezin en Handicap


Lief Vanbael

Coördinator

E-mailadreslief.vanbael@kvg.be

Telefoon03 216 29 90

Katleen Joos

Stafmedewerker

E-mailadreskatleen.joos@kvg.be

Telefoon03 216 29 90

Valerie Verstrynge

Stafmedewerker

E-mailadresvalerie.verstrynge@kvg.be

Telefoon03 216 29 90

Lieve Hermans

Stafmedewerker

E-mailadreslieve.hermans@kvg.be

Telefoon03 216 29 90

Theme by Anders Norén